O mnie

O mnie

Nazywam się Przemysław Kaczmarek i jestem ekspertem kredytowym od ponad 16 lat. Swoje bogate doświadczenie zdobywałem między innymi w ING Banku oraz Open Finance SA. Obecnie jestem związany z niezależną firmą SprawdzonyEkspert.pl oraz tworzę swoją markę pod własnym nazwiskiem.

Mój cel

Moim celem jest pomoc Klientom w uzyskaniu optymalnego kredytu. Przeprowadzam przez całą procedurę uzyskania kredytu od początku do końca. Na każdym etapie aktywnie wspieram klientów i dbam aby proces przebiegał sprawnie i zakończył się pozytywnie. Negocjuję w imieniu klienta warunki kredytu oraz staram się towarzyszyć przy podpisaniu umowy kredytowej.

+ 0
pozyskanego finansowania
+ 0
Pozytywnych opinii
+ 0
Zadowolonych klientów
+ 0
Lat doświadczenia

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia. Dziękuję za każdą rekomendację.

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego to jedna z najtrudniejszych decyzji, z którymi mierzymy się w zarządzaniu domowymi finansami. O kredycie hipotecznym zaczynamy myśleć najczęściej w momencie, gdy decydujemy się na zmianę swojego mieszkaniowego statusu. Niezależnie od tego, czy kupujemy mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym, finansowa strona całego przedsięwzięcia wymaga odpowiednich przygotowań. Najlepiej zacząć je nieco wcześniej, zanim znajdziemy wymarzone mieszkanie lub dom. Okoliczności często nie sprzyjają działaniu z namysłem, a emocje nierzadko biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Współpraca ze mną pozwoli oszczędzić niepotrzebnych nerwów i podjąć optymalną decyzję.

Poszukując odpowiedniej nieruchomości, przede wszystkim należy mieć świadomość, na jakie wydatki będzie nas stać. Kwota dostępnego kredytu hipotecznego często wyznacza zakres poszukiwań, dlatego w pierwszej kolejności warto  oszacować swoją zdolność kredytową.

Zobacz, co mówią o mnie klienci

Wojciech i Natalia Kredyt hipoteczny
Read More
Z usług pana Przemka korzystaliśmy już dwa razy. Za każdym razem pomimo różnych przeciwności udawało się doprowadzić sprawę do końca tak, że byliśmy usatysfakcjonowani. Osoby którym poleciliśmy skorzystanie z usług również były bardzo zadowolone.
Katarzyna Kubiczek Kredyt hipoteczny
Read More
Profesjonalizm i doświadczenie pana Przemka przyczyniły się do tego, że bez większych problemów otrzymaliśmy kredyt w niełatwych, pandemicznych okolicznościach. Polecam!!!
Natalia Rekomendacja doradcy kredytowego
Read More
Serdecznie polecam doradcę kredytowego Pana Przemysława, który swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, pomógł nam w wyborze najkorzystniejszego kredytu, zajął się cała dokumentacja oraz bezpośrednio udzielał bieżących porad. Polecam każdemu
Tomasz Stańczykowski
Read More
Z pełną świadomością mogę polecić Pana Przemysława jako doświadczonego Eksperta Kredytowego. Bez zbędnego zamieszania z minimum zaangażowania z mojej strony kredyt został załatwiony szybko i sprawnie. Świetny fachowiec.
Maria i Zbigniew Żurawscy kredyt hipoteczny
Read More
Ubiegasz się o kredyt zwróć się do fachowca Pana Przemka Kaczmarka.To bardzo kompetentny,konkretny i rzetelny doradca.Spokojnie rozważy wszystko za i przeciw i doradzi opcję najbardziej korzystną dla kredytobiorcy.Jest osobą spokojną,cierpliwą,punktualna.Szczerze odpowie na każde pytanie,bez stresu pomoze załatwic wszystkie formalności.My skorzystaliśmy z pomocy Pana Przemka po raz drugi i gorąco polecamy jego usługi.
Bozena K kredyt hipoteczny
Read More
Po nieudanej współpracy z wcześniejszym doradca finansowym (dwukrotnym aplikowaniu o kredyt hipoteczny poniosłam fiasko). Bez wiary w sukces trafiłam do pana Przemka, który w dobie koronawirusa w100 % spełnił moje oczekiwania. Rzeczowy, pracowity, pomocny, uczciwy, empatyczny człowiek. Gorąco polecam współpracę z Panem Przemysławem.
Aneta Herda Uzyskanie kredytu
Read More
Po nieudanej próbie uzyskania kredytu trafiliśmy na Pana Kaczmarka, dzięki któremu stało się to o wiele prostsze. Całość przebiegła bardzo sprawnie, a gdy napotkaliśmy jakąś przeszkodę to Pan Przemek błyskawicznie znajdował rozwiązanie problemu. Uzyskanie kredytu z pomocą Pana Przemysława nie jest niemożliwe! Polecamy!
Krystian N. wybór kredytu hipotecznego
Read More
Pan Przemysław jest niezwykle dobrze przygotowanym merytorycznie ekspertem, potrafi doskonale wyjaśnić wszystkie budzące wątpliwości aspekty ofert/umów kredytowych. Wysoka elastyczność dotycząca terminów spotkań w połączeniu z profesjonalnym podejściem czyni wybór oferty banku dużo prostszym i gwarantującym mierzalne korzyści dla Klienta. Zdecydowanie polecam.
Małgorzata Purcha Kredyt hipoteczny
Read More
Dziękujemy za bardzo dobra współpracę. Pan Przemysław zajął się cała dokumentacją oraz załatwianiem spraw w banku. Stały kontakt i zaangażowanie. Informacje były przekazywane na bieżąco wraz z wyjaśnieniem wszelkich niejasności. Polecam skorzystać z pomocy Pana Przemysława w wyborze kredytu hipotecznego.
Karol Stojek Kredyt hipoteczny + na remont
Read More
Polecam pana Przemysława. Przeanalizowaliśmy wspólnie wiele ofert banków, wybraliśmy chyba 5 najbardziej korzystnych. Całą papierologię wziął na siebie, błędów we wnioskach nie zauważyłem. Oczywiście nie wszystkie jego przewidywania się sprawdziły, jednak ostatecznie cała historia zakończyła się sukcesem i cieszę się "własnym" domem :). Podsumowując - polecam. Pan Przemysław zna się na kredytach i naprawdę warto z nim porozmawiać 🙂
Laura kredyt hipoteczny
Read More
Perfekcjonista w swojej profesji. Konkretny i rzeczowy - ponadto niezwykle sympatyczny. Wyczerpująco wyjaśnia i omawia wszelkie niejasności warunków kredytu hipotecznego, co pozwala na szczegółowe przeanalizowanie różnych opcji i wybrania najbardziej optymalnej dla potrzeb klienta oferty. Polecam skorzystanie z doświadczenia Pana Przemysława.
Mateusz Krasoń Kredyt hipoteczny
Read More
Bardzo dobry doradca. Przedstawił mi wiele ofert banków i pomógł wybrać najkorzystniejszą. Załatwił wszystkie dokumenty i złożył je w moim zastępstwie w bankach. Na bieżąco informował mnie o przebiegu całego procesu. Dla mnie 5/5.
Angelika kredyt hipoteczny
Read More
Pan Przemek to świetny i fachowy doradca. Pomógł mi wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. Gdy już wydawało się, że jest ona tą ostateczną, okazało się, że możliwa była dalsza negocjacja stawki z bankiem, co w efekcie dodatkowo obniżyło ratę mojego kredytu. Było to miłe zaskoczenie i potwierdzenie profesjonalizmu pana Przemka. Z chęcią polecę jego usługi najbliższym.
Previous
Next
+ 0
Pozytywnych opinii