Jak przebiega współpraca?

Jak przebiega współpraca?

1. Pierwsze spotkanie

Na tym spotkaniu opowiadam jak wygląda moja praca i czym się kieruję w działaniu. Dowiadują się Państwo o swoich możliwościach uzyskania kredytu poprzez zbadanie zdolności kredytowej. Na tym spotkaniu poznają Państwo również aktualną ofertę kredową oraz wymogi banków dotyczące dokumentacji potrzebnej do złożenia wniosku kredytowego

2. Poszukiwanie nieruchomości

Jest to moment na poszukiwanie nieruchomości w określonej wcześniej kwocie. Jeśli chcą Państwo wybudować dom, jest to moment na wybór projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę.

3. Wniosek kredytowy

Kolejne spotkanie to najczęściej złożenie wniosku kredytowego do jednego lub kilku banków. Staram się aby klienci składali wniosek do więcej niż jednego banku. Praktyka pokazuje, że maksymalizuje to otrzymanie przez klientów kredytu na optymalnych warunkach i minimalizuje stres jeśli proces kredytowy, w jednym z banków, na przykład się mocno wydłuża.

4. Decyzja kredytowa

Szczególny moment w całym procesie, czyli decyzja kredytowa. Zwykle otrzymujemy ją od 1-3 tygodni od złożenia wniosku. Jest to też czas na negocjacje i omówienia wszystkich parametrów i dalszych wymogów do sfinalizowania transakcji.

5. Umowa kredytowa

Jeśli akceptują Państwo warunki decyzji kredytowej i wszystkie dodatkowe warunki są przez Państwa spełnione mogą Państwo podpisać umowę kredytową. Taka umowa jest podpisywana w placówce wybranego banku. Staram się Państwu towarzyszyć w tej ważnej chwili i wspomóc merytorycznie, żeby wszystkie wątpliwości i pytania nie pozostały bez odpowiedzi.

6. Wizyta u Notariusza / Uruchomienie kredytu

W przypadku kiedy nieruchomość pochodzi z rynku wtórnego jest to moment na wizytę w Kancelarii Notarialnej w celu przeniesienia własności. Jak już Państwo dokonają tego, bank przelewa środki do sprzedającego. Jeśli nieruchomość jest kupowana od dewelopera lub budują kolejność jest odwrotna, czyli najpierw jest uruchomienie kredytu a potem podpisanie aktu notarialnego.

7. Przekazanie kluczy

Kulminacyjny moment, czyli przekazanie nieruchomości. Mogą Państwo cieszyć się z własnego, wymarzonego mieszkania lub domu. Ale na tym moja rola się nie kończy. Służę pomocą i radą również podczas spłaty kredytu. Chciałbym aby w sprawach finansowych mogli Państwo liczyć na moje wsparcie. Chętnie podzielę się własnym swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Zobacz, co mówią o mnie klienci

Wojciech i Natalia Kredyt hipoteczny
Read More
Z usług pana Przemka korzystaliśmy już dwa razy. Za każdym razem pomimo różnych przeciwności udawało się doprowadzić sprawę do końca tak, że byliśmy usatysfakcjonowani. Osoby którym poleciliśmy skorzystanie z usług również były bardzo zadowolone.
Katarzyna Kubiczek Kredyt hipoteczny
Read More
Profesjonalizm i doświadczenie pana Przemka przyczyniły się do tego, że bez większych problemów otrzymaliśmy kredyt w niełatwych, pandemicznych okolicznościach. Polecam!!!
Natalia Rekomendacja doradcy kredytowego
Read More
Serdecznie polecam doradcę kredytowego Pana Przemysława, który swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, pomógł nam w wyborze najkorzystniejszego kredytu, zajął się cała dokumentacja oraz bezpośrednio udzielał bieżących porad. Polecam każdemu
Tomasz Stańczykowski
Read More
Z pełną świadomością mogę polecić Pana Przemysława jako doświadczonego Eksperta Kredytowego. Bez zbędnego zamieszania z minimum zaangażowania z mojej strony kredyt został załatwiony szybko i sprawnie. Świetny fachowiec.
Maria i Zbigniew Żurawscy kredyt hipoteczny
Read More
Ubiegasz się o kredyt zwróć się do fachowca Pana Przemka Kaczmarka.To bardzo kompetentny,konkretny i rzetelny doradca.Spokojnie rozważy wszystko za i przeciw i doradzi opcję najbardziej korzystną dla kredytobiorcy.Jest osobą spokojną,cierpliwą,punktualna.Szczerze odpowie na każde pytanie,bez stresu pomoze załatwic wszystkie formalności.My skorzystaliśmy z pomocy Pana Przemka po raz drugi i gorąco polecamy jego usługi.
Bozena K kredyt hipoteczny
Read More
Po nieudanej współpracy z wcześniejszym doradca finansowym (dwukrotnym aplikowaniu o kredyt hipoteczny poniosłam fiasko). Bez wiary w sukces trafiłam do pana Przemka, który w dobie koronawirusa w100 % spełnił moje oczekiwania. Rzeczowy, pracowity, pomocny, uczciwy, empatyczny człowiek. Gorąco polecam współpracę z Panem Przemysławem.
Aneta Herda Uzyskanie kredytu
Read More
Po nieudanej próbie uzyskania kredytu trafiliśmy na Pana Kaczmarka, dzięki któremu stało się to o wiele prostsze. Całość przebiegła bardzo sprawnie, a gdy napotkaliśmy jakąś przeszkodę to Pan Przemek błyskawicznie znajdował rozwiązanie problemu. Uzyskanie kredytu z pomocą Pana Przemysława nie jest niemożliwe! Polecamy!
Krystian N. wybór kredytu hipotecznego
Read More
Pan Przemysław jest niezwykle dobrze przygotowanym merytorycznie ekspertem, potrafi doskonale wyjaśnić wszystkie budzące wątpliwości aspekty ofert/umów kredytowych. Wysoka elastyczność dotycząca terminów spotkań w połączeniu z profesjonalnym podejściem czyni wybór oferty banku dużo prostszym i gwarantującym mierzalne korzyści dla Klienta. Zdecydowanie polecam.
Małgorzata Purcha Kredyt hipoteczny
Read More
Dziękujemy za bardzo dobra współpracę. Pan Przemysław zajął się cała dokumentacją oraz załatwianiem spraw w banku. Stały kontakt i zaangażowanie. Informacje były przekazywane na bieżąco wraz z wyjaśnieniem wszelkich niejasności. Polecam skorzystać z pomocy Pana Przemysława w wyborze kredytu hipotecznego.
Karol Stojek Kredyt hipoteczny + na remont
Read More
Polecam pana Przemysława. Przeanalizowaliśmy wspólnie wiele ofert banków, wybraliśmy chyba 5 najbardziej korzystnych. Całą papierologię wziął na siebie, błędów we wnioskach nie zauważyłem. Oczywiście nie wszystkie jego przewidywania się sprawdziły, jednak ostatecznie cała historia zakończyła się sukcesem i cieszę się "własnym" domem :). Podsumowując - polecam. Pan Przemysław zna się na kredytach i naprawdę warto z nim porozmawiać 🙂
Laura kredyt hipoteczny
Read More
Perfekcjonista w swojej profesji. Konkretny i rzeczowy - ponadto niezwykle sympatyczny. Wyczerpująco wyjaśnia i omawia wszelkie niejasności warunków kredytu hipotecznego, co pozwala na szczegółowe przeanalizowanie różnych opcji i wybrania najbardziej optymalnej dla potrzeb klienta oferty. Polecam skorzystanie z doświadczenia Pana Przemysława.
Mateusz Krasoń Kredyt hipoteczny
Read More
Bardzo dobry doradca. Przedstawił mi wiele ofert banków i pomógł wybrać najkorzystniejszą. Załatwił wszystkie dokumenty i złożył je w moim zastępstwie w bankach. Na bieżąco informował mnie o przebiegu całego procesu. Dla mnie 5/5.
Angelika kredyt hipoteczny
Read More
Pan Przemek to świetny i fachowy doradca. Pomógł mi wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. Gdy już wydawało się, że jest ona tą ostateczną, okazało się, że możliwa była dalsza negocjacja stawki z bankiem, co w efekcie dodatkowo obniżyło ratę mojego kredytu. Było to miłe zaskoczenie i potwierdzenie profesjonalizmu pana Przemka. Z chęcią polecę jego usługi najbliższym.
Previous
Next
+ 0
Pozytywnych opinii